Addition By BabyBus

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25 MB
  • Version 4.24
  • Dil İngilizce
  • Firma BabyBus
Çocuklara matematiği sevdiren oyun üretildi... Siz de hemen bu oyunu indirin ve çocuğunuzun gelişimine destek olun.

 Çocuklarının zamanının çoğu oyun oynayarak geçer. Bu onların hem eğlenmesini hem de stres atmasını sağlar. Bu oyun çok daha yararlı olacak çocuğunuz için. Çünkü bu oyun hem eğlendiriyor hem de eğitiyor. Pek çok eğitici bilgiyi buradan edinmesi artık çok daha kolay. Özellikle 6-9 yaş arasındaki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanan bu oyunda pek çok çocuk gelişimi uzmanının da katkısı vardır. Böylece bu oyun güvenilir özelliğe de sahiptir. 

 Anne ve babalar çocuklarının vakitlerini en iyi şekilde geçirmelerini ister. Bu oyunla çocuklar hem eğlenecek hem de matematik öğrenecek. İlk olarak sayılar öğretilecek ardından dört işleme de geçilecek. matematik bu oyunun bir parçası olduğundan çocuklar bu oyunu ne  kadar çok oynarlarsa o kadar çok şey öğrenirler. Bu oyunda başarıya ulaştıkça yeni seviyeye geçme hakkı kazanılır. Her seviye bir önceki seviyeye göre çok daha zordur. Hem işlemleri yapmak için süreler kısalır hem de yeni kurallar öğrenilir. Böylece çocukların gelişimi bir sırayı takip eder.

 Mükemmel özellikleri olan bu oyun her çocuğa matematiği sevdirecek. Siz de çocuğunuzun gelişimine destek olmak istiyorsanız bu oyunu mutlaka indirmelisiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey indir butonuna basmak. Hemen indirin ve eğlenirken öğrenin. 

Addition By BabyBus indir